O nas

 Czym się zajmujemy?

Ponad 15 letnie doświadczenie w branży zaowocowało powstaniem marki KULIG meble, która zajmuje się realizacją mebli kuchennych, szaf, garderób oraz innych mebli na wymiar oraz projektowaniem kuchni, a także innych wnętrz. Wiemy jak ważnym miejscem w domu jest kuchnia, dlatego staramy się, aby była nie tylko piękna, ale również funkcjonalna, a przede wszystkim solidnie wykonana. Oferujemy ciekawe pomysły Projektantów nie tylko na kuchnie, wysoką jakość mebli oraz solidne ich wykonanie wraz z transportem i montażem. Wszystko w jednym miejscu od projektu do realizacji. Oprócz mebli kuchennych realizujemy również szafy, garderoby oraz inne meble na wymiar np. meble łazienkowe. Projekty wykonujemy zdalnie, dojeżdżamy na miejsce do Klienta dbając o Twój czas. Oferujemy również możliwość skorzystania z bezpłatnej wyceny mebli. Sprzęt AGD zakupiony w naszym studio to 5 lat gwarancji.  Dostarczymy Ci meble skrojone idealnie na Twoją miarę. Od Projektu do Realizacji.

Jakie są nasze wartości?

Staramy się kompleksowo obsługiwać naszych Klientów, na najwyższym poziomie, wykorzystując przy tym zdobyte doświadczenie. Każdy projekt i każda realizacja to dla nas nowe wyzwanie, które wykonujemy z pasją i pełnym zaangażowaniem. Pracujemy na najwyższej jakości materiałach, tak aby wykonane meble były zarówno piękne, jak również trwałe. Wiemy jak ważnym miejscem w domu jest kuchnia, dlatego słuchamy naszych Klientów, chcąc zaspokoić w pełni ich potrzeby i oczekiwania.


Co oferujemy Naszym Klientom?

Naszym Klientom oferujemy kompleksową pomoc w aranżacji wnętrz, głównie kuchni. Pracę z Klientem rozpoczynamy od fachowego doradztwa, w zakresie układu i rozmieszczenia mebli, dostępnych materiałów oraz sprzętu.
Każdy Klient może skorzystać z usługi wykonania między innymi projektu kuchni, uzyskując ciekawe i funkcjonalne pomysły projektowe, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej wyobrazić sobie swoją przyszłą kuchnię i podjąć decyzję o jej kształcie, wyglądzie, czy użytych materiałach. Po zakończeniu prac projektowych oferujemy bezpłatną wycenę zabudowy, a także usługę pomiaru pomieszczenia. Każdy Klient uzyska w naszej firmie pomoc w dobrze sprzętu AGD oraz atrakcyjną ofertę na jego zakup z 5-letnią gwarancją. Jeśli masz już projektu lub też wiesz dokładnie jak powinna wyglądać Twoja zabudowa, możemy również przygotować bezpłatną wycenę. Wystarczy, że wyślesz nam swoje wytyczne.

Realizacja mebli odbywa się z zachowaniem najwyższych standardów. Staramy się o to, aby jakość mebli w pełni zaspokajała oczekiwania Klienta. Pracujemy na sprawdzonych mechanizmach wewnętrznych renomowanych marek tj. blum czy PEKA. Każdy Klient otrzymuje gwarancję na użytkowanie zakupionych w KULIG meble
produktów i usług.
Projekty kuchni wykonujemy zdalnie na terenie całego kraju, a realizacje mebli głównie w małopolsce. Kompleksowe zlecenia, wyposażenia mieszkań i domów w meble na wymiar realizujemy na terenie całej Polski.
Zapraszamy do naszego Showroomu w Myślenicach przy ul. J. Sobieskiego 6, gdzie można w realu ocenić jakość naszej pracy. Zobaczyć ekspozycję kuchenną i AGD, uzyskać fachową pomoc Projektanta, wybrać odpowiednie materiały, mechanizmy, czy wyposażenie wewnętrzne.

    do góry
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper.pl