5 kroków do KUCHNI Twoich marzeń!
4.jpg

Zastanawiasz się jak powinna wyglądać Twoja wymarzona kuchnia? Świetnie trafiłeś. Pomożemy Ci stworzyć idealne wnętrze dostosowane zarówno do Twoich preferencji, w pełni wykorzystujące przestrzeń, którą dysponujesz z uwzględnieniem funkcjonalności na najwyższym poziomie. Zobacz jak w 5 krokach zrealizujemy Twoje marzenia o nowej kuchni.

 

1. Współpracę rozpoczynamy od ustalenia wytycznych projektowych. Możemy to zrobić zdalnie. Ustalenia projektowe to ważny etap, na ich podstawie definiujemy wspólnie Twoje potrzeby  i oczekiwania. Wybieramy kolorystykę, ustalamy rodzaj materiałów, dobieramy odpowiednie sprzęty.  Na podstawie Twoich wytycznych oraz wiedzy naszych Projektantów powstaje projekt, który stanowi podstawę do realizacji kuchni Twoich marzeń. Możesz zdecydować się na projekt kuchni, zamawiając go u nas na stronie. W kategorii projekty kuchni wybierz wielkość Twojego pomieszczenia, następnie określ wytyczne oraz dodaj rzut pomieszczenia lub wymiary. Zamów projekt, a my w terminie do 7 dni roboczych prześlemy do Ciebie nasze propozycje. Jeśli będą wymagały korekty -  wykonamy je. Możesz również skontaktować się z naszymi Projektantami telefonicznie lub mailowo i po ustaleniu szczegółów przystąpimy do realizacji projektu dla Ciebie!


2. Kolejnym krokiem jest przygotowanie wyceny. Po ustaleniu szczegółów dotyczących wybranych materiałów na fronty i korpusy, kolorystyki kuchni, rodzaju blatu, ważnym elementem jest ustalenie mechanizmów i systemów wewnętrznych, które w istotnym stopniu wpływają na ostateczną cenę zabudowy. Pracujemy na wysokiej jakości materiałach dostępnych na rynku tj. między innymi realizujemy zabudowy z płyt MDF lakierowanych, akrylowych, w macie, półmacie, połysku. Istnieje możliwość wykonania zabudowy fornirowanej czy też drewnianej. Kolorystyka frontów lakierowanych i  akrylowych możliwa do wyboru z gotowych próbników,  jak również z palety RAL czy NCS. Wśród materiałów na blaty oferujemy zarówno wszystkie dostępne na rynku płyty laminowane, drewno, a także blaty z materiałów takich jak kamień, konglomerat kwarcowy czy spieki kwarcowe.
Systemy i mechanizmy wewnętrzne na których głównie pracujemy, mając na uwadze solidność i trwałość to BLUM oraz PEKA.

Bezpłatna wycena jest jednym z elementów projektu kuchni. Jeśli jednak masz już przygotowany projekt lub też koncepcję, w takiej sytuacji również możemy przygotować bezpłatną wycenę zabudowy kuchennej. Jednocześnie w zakresie wyceny możemy również uwzględnić sprzęt AGD, a także szkło czy lacobel.

 

3. Po zaakceptowaniu wyceny, przystępujemy do szczegółowych pomiarów Twojego pomieszczenia. Nasz Projektant umawia się na konkretny termin, w celu dokonania pomiaru. Po ich wykonania czasami,  konieczne jest wprowadzenie nieznacznych poprawek w projekcie. Po dokonaniu pomiarów i wprowadzeniu ewentualnych poprawek podpisujemy umowę wraz ze szczegółową specyfikacją elementów wyposażenia.

 

4. Termin realizacji mebli na wymiar to czas około 6-8 tygodni od momentu podpisania umowy. Jest to czas, w którym pracujemy nad przygotowaniem dokumentacji technicznej na produkcję, programowaniem oraz produkcją mebli specjalnie skrojonych na Twoje indywidualne zamówienie.

 

5. Po upływie terminu produkcji następuje montaż zabudowy kuchennej wraz ze sprzętem AGD. Dzięki czemu możesz cieszyć się wnętrzem idealnie dopasowanym do Ciebie i Twojej przestrzeni.

Już dziś rozpocznij realizację marzeń o własnej kuchni. Skontaktuj się z naszymi Projektantami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl