Nowoczesne, lakierowane meble kuchenne z wyspą oraz szklaną witryną K27

Skontaktuj się z Nami
Cena: 0,00 zł 0.00
ilość szt.

towar niedostępny

Pin It

Opis

Nowoczesna kuchnia z wyspą, lakierowanymi szafkami w kolorze białym dopełniona laminowanym blatem z dębu kamiennego oraz szklaną narożną witryną.

Lakierowana wyspa z dębowym blatem stanowi idealne miejsce do pracy w kuchni. Ponadto znakomicie komponuje się z pozostałym sprzętem kuchennym. Wyspa ta, może służyć oddzieleniu strefy kuchennej od jadalnianej, dzięki czemu strefa gotowania zapewnia komfort w przygotowywaniu posiłków. W dolnych, lakierowanych szafkach zostały zastosowane frezowane uchwyty, natomiast górne wyposażone są w system bezuchwytowy. Dwa rzędy szafek górnych to idealne miejsce do przechowywania. W wysokiej zabudowie z laminatu zastosowano uchwyt krawędziowy z firmy Zobal. Wszystkie szafki zaopatrzone są w nowoczesne szuflady z hamulcem. Długi, blat z dębu kamiennego umożliwia wygodną pracę i funkcjonalność, a dodatkowo sprawia, że wygląd przestrzeni kuchennej jest estetyczny i podkreśla jej charakter oraz nowoczesność. Dzięki szklanej, narożnej witrynie pomieszczenie jest komfortowe, innowacyjne i stylowe. Dobór materiałów,  wzorów i  kolorów to idealna kompozycja formy i funkcji.

Materiał na fronty: Kronospan dąb kamienny 
Materiał na blat: laminowany Kronospan dąb kamienny
Projekt kuchni: KULIG meble
Realizacja kuchni: KULIG meble

Termin realizacji mebli w KULIG meble wynosi 6-8 tygodni. Dojeżdżamy na miejsce do Klienta, dbając o Twój czas. Dysponujemy szerokim wyborem asortymentu. Oferujemy możliwość spotkania z Projektantem w naszym showroomie, obejrzenia jakości naszej pracy, różnych materiałów, kolorów i wzorów, a także dostępnych mechanizmów. Istnieje również możliwość zamówienia indywidualnych próbek kolorystycznych w ramach realizowanego zlecenia. Możemy przygotować zdalnie projekt kuchni. Oferujemy także BEZPŁATNĄ wycenę mebli. Już dziś rozpocznij realizację marzeń o nowej kuchni. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi Projektantami >>

Sprawdź 5 kroków do kuchni Twoich marzeń >>
Zobacz co zawiera projekt kuchni >>

Przykładowy Projekt Kuchni biel i zieleń z dodatkiem drewna >>>

Przykładowy Projekt Kuchni z oknem narożnym w kolorze granatu z dodatkiem drewna >>>

Przykładowy Projekt Kuchni aneksu kuchennego w kolorze szarości i bieli >>>

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl