Indywdualny projekt kuchni dla Ciebie!
2.jpg

Zastanawiasz się jak powinna wyglądać Twoja wymarzona kuchnia? Potrzebujesz fachowej pomocy Projektanta, który zaproponuje ciekawe rozwiązania, a jednocześnie zadba o funkcjonalny układ Twojej kuchni? Zamów Twój indywidualny projekt kuchni. To proste! W kategorii projekty kuchni wybierz odpowiedni projekt kuchni w zależności od metrażu twojego pomieszczenia - do 10 m2, od 10 m2 do 15 m2 lub powyżej 15m2. Określ dostępne parametry oraz zamieść rzut Twojego pomieszczenia wraz z wymiarami, możesz również dołączyć inspiracje kuchni, które ci się podobają. Złóż zamówienie. W celu doprecyzowania ewentualnych szczegółów nasz Projektant skontaktuje się z Tobą. Do 7 dni roboczych od opłaty złożonego zamówienia przygotujemy propozycję aranżacji kuchni specjalnie dla Ciebie!

Zobacz przykładowe projekty kuchni, które stworzyliśmy dla Naszych Klientów:

Projekt Kuchni biel i zieleń z dodatkiem drewna >>>

 

 

Projekt Kuchni z oknem narożnym w kolorze granatu z dodatkiem drewna >>>

 

 

Projekt Kuchni aneksu kuchennego w kolorze szarości i bieli >>>

A jaki będzie Twój projekt wymarzone kuchni? Zamów już dziś usługę wykonania projektu kuchni,  a stworzymy projekt idealny dla Ciebie.

W zakres projektu kuchni wchodzą:
1. Wizualizacje kuchni
: 2-3 ujęcia wraz z propozycją materiałów. 

 

2. Elewacje kuchni wraz z dokładnymi wymiarami poszczególnych elementów (szafek, szuflad, sprzętów).

3. Rzut kuchni ze zwymiarowanymi elementami oraz planszę z podsumowaniem poszczególnych ujęć i zastosowaniem poszczególnych materiałów:

W ramach usługi projektowej dobierzemy odpowiednie materiały i sprzęt AGD oraz przygotujemy BEZPŁATNĄ wycenę zabudowy kuchennej wraz ze sprzętem AGD.  Nie obawiaj się, jeśli będziesz chciał nanieść zmiany na projekt wykonamy je bezpłatnie do momentu ostatecznej akceptacji.

Zamów projekt kuchni i już dziś rozpocznij realizację marzeń o własnym, niepowtarzalnym wnętrzu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl